بهترین تفریحات آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 01:24 ب.ظ

قصر توپکاپی

در قرن 15 میلادی تور استانبول بهار 97 سلطان محمد دوم معروف به سلطان محمد فاتیح پس از فتح استانبول سابق که قسطنطنیه نام داشت دستور ساخت این قصر را داد که در آن توپ های جنگی بسیاری نگه داری می کردند. این کاخ فضایی به انداره 700 هتور استانبول فروردین 97زار متر مربع دارد. در گذشته به مدت 400 سال این قصر مرکز ادرای، تحصیلی و هنری بود. امروزه این کاخ یکی از جذاب ترین آپار تاریخی استانبول می باشد که یالانه میلیون ها توریست را به خود جذب می کنتور استانبول اردیبهشت 97د.

مسافرین عزیز تور استانبول که قصد بازدید از این قصر را دارند باید حداقل 4 الی 5 ساعت از وقت خود را برای بازدید و گردش در این قصر اختصاص دهند. این قصر از چندین اتاقریال حرامسرا، آشپزخانه و فضای سبز و باز تشکیل شدتور استانبول اردیبهشت 97ه است.

مسافرین و گردشگران عزیز برای بازدید از کاخ و موزه تمام روز های هفته به جتور استانبول خرداد 97ز پنج شنبه ها از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر می توانند به قصر توپکاپی مراجعه نمایند.

 

 

قصر توپکاپی

 

قصر توپکاپی

 


بازار بزرگ استانبول

یکی ار مکان های جذاب براتور استانبول بهار 97ی هر توریستی بازار های بزرگ آن شهر می باشد. کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که بازار های زیاد و مناسبی دارد که هر ساله میلیون ها توریست را به خود جذب می کند. بازار بزرگ استانبول که به زبان محلی و تتور استانبول فروردین 97رکی به بازار کاپالی چارشی معروف است. این بازار یکی از بازار های سرپوشیده این شهر می باتور استانبول اردیبهشت 97شد. 

قدمت این بازار به قرن 15 میلادی بر می گردد و به عنوان مکانی تاریخ در این تور استانبول خرداد 97 شهر نیز معرفی می شود. در این بازار تمامی مایحتاج مسافرین عزیز تور ترکیهوجود دارد و خریدی لذت بخش را برای آنها رقم خواهتور استانبول اردیبهشت 97د زد.

 

 

بازار بزرگ استانبول

 

بازار بزرگ استانبول

 


بالن سواری در کاپادوکیا

بالن سواری بر فراز شهر کتور استانبول بهار 97اپادوکیا حسی متفاوت توام با آرامش و هیجان است. شهر کاپادوکیا یکی از شهرهای ترکیه می باشد که به زیباترین شهر دنیا و مناسبترین مکان برای بالن سواری معروف است. این شهر دارتور استانبول فروردین 97ای صخره هایی است که بر اثز بارش باران و عوامل طبیعی فرسایش یافته و شگفتی های دیدنی را خلق کرده است که دیدنشان خالی از لطف نیست. یکی از روش های دیدن این زیبایی ها پرواز در آسمان است، با بالن هایی زیبا که به ظرفیت 14 الی 24 نفر را تحمل می کند. در بالن ها تور استانبول اردیبهشت 97خوراکی هایی به توریستان و مسافران تور استانبول و ترکیه می دهند که هیجان و لذتتور استانبول اردیبهشت 97 این پرواز یک ساعته را چند برابر میکند.  

بهترین زمان مناسب برای پرواز از ماه اپریل تا اکتبر است که آسمان صاف و شفاف است البته در ماه های زمستانی نیز با توجه به مناسب بودن شرایط جوی هوا بالن ها به پرواز در می آیند.لازم به ذکر است که حتما مسافران قبل از سوار شدن در بالن بیمه می شتور استانبول خرداد 97وند بنابراین پروازی امن خواهید داشت. 

 

 

بالن سواری در کاپادوکیا

 

بالن سواری در کاپادوکیا

 


مسجد ایاصوفیه استانبول

در بخش اروپایی استانبول درتور استانبول بهار 97 محله ای پر رفت آمد و مراکز خرید و دیدنی های توریستی، مسجد ایاصوفیه واقع شده است در همسایگی آن مسجد سلطان احمد که یکی دیگر از جاذبه های توریستی استانبول استتور استانبول فروردین 97،همچنین کاخ توپکاپی نخستین کاخ پادشاهان عثمانی می باشند.

در سال 404 میلادی طی اشوب های بسیار این مسجد سوخت و دتور استانبول اردیبهشت 97ر قرن 6 میلادی بازسازی شد. بعد از جنگ های بسیار عثمانی تور استانبول اردیبهشت 97 ها توانستند قسطنطنیه (نام استانبول در آن زمان) را فتح کرده و نامش را به اسلامبول تغییر دهند و نام کلیسای هاجیا سوفیا را به مسجد ایا صوفیه تبدیل کنند.

با پرپایی جمهوریه ترکیه توسط آتاترک نام اسلامبول به استانبول تغییر یافت. در معماری این بنا که تشکیل شده از 4 ستون بزگ و باشکوه که شبیه به پای فیل است و 4 طاق که مسجد را بالا نگه داشته و گنبدی بزرگ که بر روی ستون ها قرار گرفته است همچنین 40 پنجره که نور خورشید را به داخل منعکس می کند، جلوه ی با شکوه و زیبایی خلق کرده است.

مسافران تور ترکیه در تمامی ایام هفته قادر به بازدید از این تور استانبول خرداد 97مسجد هستند. 

 

 

مسجد ایاصوفیه استانبول

 

مسجد ایاصوفیه استانبول

 


جاذبه های توریستی آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 01:20 ب.ظ

خلیج گلدن هورن استانبول

بخش اروپایی استانبوتور استانبول تابستان 97ل توسط مدخل شاخ طلایی به دو نیم تقسیم شده است که قسمت شمالی این مدخل قشر مرفح استانبول زندگی می کنند و معماری این قسمت نوساز و مدرن است و هتل های لوکس و 5 ستاره در اینجا واقتور استانبول خرداد 97ع شده است. همچنین در قسمت جنوبی این مدخل بیشتر تاریخی و باستانی تور استانبول فروردین 97است و اکثر هتل های 4 و 3 ستاره در این قسمت واقع شده اند.

انتهای این مدخل با دریای مرمره ایجاد شبه جزیره کرده است. یکی از نکته های جذاب این مدخل که یکیتور استانبول اردیبهشت 97 از دلایل نام گذاری آن به شاخ طلایی میباشد طلوع و غروب زیبا و طلایی خورشید است که به مسافرین عزیز تور استانبول دیدن از این مدخل پیشنهاد می شود.

 

 

خلیج گلدن هورن استانبول

 

خلیج گلدن هورن استانبول

 


موزه پرا استانبول

یکی از جاذبه های دیدنی استتور استانبول تابستان 97انبول موزه پرا است که در منطقه بی اغلو واقع شده است. این موزه در گذشته هتل بریستون بود که امروزه تغییر کاربری داده است. این موزه بسیار دیدنی است که آثار داخل آن شامل نقاشی های بزرگان، ابزار انتور استانبول خرداد 97دازه گیری، مجموعه عکس های استانبول قدیم، مجموعه ای از سرامیک و موزائیک می باشد.

گفتنی است که در این موزه گاهی اوقات نمایشگاه های نقاشی برگزار می گردد که بسیار دیدتور استانبول اردیبهشت 97نی و جذاب است. مسافرین عزیزتور استانبول می توانند همه روزه به جز یکشنبه از 10صبح تا تور استانبول فروردین 97ساعت 19 از موزه دیدن کنند. همچنین هزینه بلیط آن در حدود 12 لیر است.

 

 

موزه پرا استانبول

 

موزه پرا استانبول


تنگه بسفر

تنگه ای که دو دریای مرمره و سیاه را بهم متصل می کند و استتور استانبول خرداد 97انبول را به دو بخش اروپا و اسیا تقسیم می کند، تنگه بسفر است. این تنگه طولی به اندازه 30 کیلومتر و عرضی به اندازه 700 متر دارد. در اطراف این تنگه کاتور استانبول تابستان 97خ ها و مکان های تاریخی بسیاری وجود دارد که بسیار دیدنی خواهد بود. مسافرین تور استانبولمی توانند از این تنگه که یکی از نقاط اصلی گردشگری این شهر است دیدن کنند. 

در اطراف این تنگه ویلا های تور استانبول اردیبهشت 97چوبی و مراکز خرید برای رفاه مسافرین و گردشگران وجود دارد همچنین رستوران هایی بسیار خوب که غذاهای دریایی و سنتی ترکی را سرو می کنند. مسافرین عزیز می توانند بعد از گشت گذار و قایق سواری به یکی از رستوران ها رفته و از خوردن ماتور استانبول فروردین 97هی تازه لذت ببرند.

 

 

تنگه بسفر

 

تنگه بسفر

 


برج دختر استانبول

در دوره روم باستان برتور استانبول تابستان 97جی به عنوان فانوس دریایی و گمرک و نقطه بازرگانی ساخته شد که برج لئاندر نام داشت که امروزه به عنوان برج دختر در ترکیه معروف است. این برج پیشینه ای تاریخی و عاشقانه دارد. برج دختر در کنار تتور استانبول خرداد 97نگه بسفر واقه شده است و دارای کافه رستورانی زیبا برای علاقه مندان به تماشای دریا و احساس آرامش می باشد.  

در این کافه رستوران انواع غذاتور استانبول اردیبهشت 97های سنتی و ترکی و بین المللی سرو می شود. همچنین در این برج موزه ای وجود دارد که بازدید از آن رایگان می باشد. به مسافرین تور استانبول پیشنهاد می گردد که حتما از این برج زیبا دیدن کنند و خاطره ای دلپذیر برای ختور استانبول فروردین 97ود رقم بزنند.

 

 

برج دختر استانبول

 

برج دختر استانبول

 


دیدنی های آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 01:16 ب.ظ

جزایر پرنس استانبول

یکی از جاذبه هایتور استانبول تابستان 97 توریستی استانبول جزایر نه گانه آن است که بسیار مورد توجه مسافرین و گردشگران قرار دارد. از این نه تا جزیره چهار تای آن بسیار پر اهمیت و پر بازدید هستند. یکی از آنها بیوک آدا می باشد که یکی از ویژگی هایش وجود تور استانبول اردیبهشت 97 کالاسکه های قدیمی برای تردد و خانه ها و هتل های مجلل که مناسب برای افراد سرشناس و گردشگران عزیز تور استانبول است.

از خود استانبول تا این جزایر با کشتی های تفریحی تقریبا یک ساعت و چهل دقیقه فاصله است. در این جزایر انواع رستوران ها، تور استانبول فروردین 97 کافه ها و مساجد و مناطق تاریخی بسیاری وجود دارد که گردشگران عزیز می توانندتور استانبول بهار 97 روزی زیبا و خوشی را سپری نمایند.

 

جزایر پرنس استانبول

 

جزایر پرنس استانبول

 


میدان تکسیم استانبول

در بخش اروپایی ترکیه در قلب تور استانبول تابستان 97شهر استانبول میدان تکسیم برای ادای احترام به جمهوریت و جنگ برای استقلال بنا شده است. این تور استانبول فروردین 97میدان به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان در اطراف آن و همچنین وجود رستوران ها و مراکز خرید مدرن نیز سبب افزایش محبوبیت ایتور استانبول خرداد 97ن میدان می شود.

ایستگاه مرکزیتور استانبول اردیبهشت 97 و اصلی استانبول در میدان تکسیم قرار گرفته است . مسافرین عزیز تور استانبول می توانند از خط مترو و تراموا استفاده کنند. گفتنی است که مبدا تمامی مسافرین از این میدان می باشد.

 

 

 میدان تکسیم استانبول

 

میدان تکسیم استانبول

 


مسجد مهرماه سلطان استانبول

مهرماه سلطان فرزند سلطان تور استانبول تابستان 97 سلیمان در زمان عثمانی ها بود. مهرماه به معنای خورشید و ماه است به همین دلیل به مهرماه سلطتور استانبول فروردین 97ان خورشید و ماه سلطان نیز می گفتند. مهرماه سلطان ذوق هنری بسیاری داشت و علاقه شدیدی به معماری هاتور استانبول خرداد 97ی سینان معمار داشت که در سال 1555 دستور ساخت مسجد مهرماه یا اسکله را صادر می کند. از ویژگی های بارز این مسجد تور استانبول اردیبهشت 97 شیشه ای بودن بنای بیرونی است که موجب نور گیری فراوان این مسجد می شود. 

این مسجد در یکی از دروازه های قدیمی شهر به نام رادیرنه واقه شده است و بی شک یکی از دیدنی های کشور ترکیه است و به مسافرین عزیز تور استانبول پیشنهاد می گردد که از این مسجد زیبا دیدن کنند و لذت ببرند.

 

 

مسجد مهرماه سلطان استانبول

 

مسجد مهرماه سلطان استانبول

 


پارک گلخانه ای استانبول

در منطقه ی امینونو ی استانبول در مجتور استانبول تابستان 97اورت کاخ توپقاپی پارکی وجود دارد که در گذشته فقط مختص درباریان بود. در سال 1912 استفاده از این پارک برای تور استانبول فروردین 97 عموم آزاد شد. گفتنی است که این پارک در ورودی جنوبی درتور استانبول خرداد 97وازه کاخ قرار دارد. در اطراف پارک گلخانه ای انواع قهوه خانه ها، زمین بازی و یک باغ وحش کوچک وجود دارد که مسافرین عزیز تور استانبول همراه خانواده می توانند از این پارک قدیمی دیدن کنند.

گفتنی است که در این پارک چشم اندازی زیبا از جزایر پرنس، پل بسفر و دریای مرمره وجو دارد گتور استانبول اردیبهشت 97ه بسیار دلچسب و دیدنی است. 

 

 

 پارک گلخانه ای استانبول

 

پارک گلخانه ای استانبول

 


مراکز خرید لوکس استانبول

شنبه 19 اسفند 1396 01:12 ب.ظ

مرکز خرید کانیون استانبول

یکی از بهترین مراکز خرید استانبول، مرکتور استانبول تابستان 97ز خرید کانیون می باشد که در آن انواع برند های روز دنیا با قیمت بالا به فروش می رسد. در مرکز خرید کانیون رستوران هایی با سرو انواع غذاهای اصیل ترکی و بین المللی وجود دارد. همچنین سالن سینما با معماری کروی شکل نیز موجوتور استانبول خرداد 97د می باشد که بهترین فیلم ها در آن به نمایش در می آید. 

گفتنی است که مرکز خرید کاتور استانبول بهار 97نیون جایزه بهترین معماری را برنده شده است که به همین دلیل زبانزد مردم بومی و گردشگران تور استانبول می باشد. اجناس این بازار بسیار گران قیمت می باشد اما در فصل حراج با توجه به حظور فعال خود قیمت ها بسیار مناسب خواهد بود. مسافرین عزیز می توانندتور استانبول اردیبهشت 97 تمامی مایحتاج خود را با بهترین کیفیت از این مرکز حزید خریداری نمایند.

 

 

مرکز خرید کانیون استانبول

 

مرکز خرید کانیون استانبول

 

 


مرکز خرید زورلو استانبول

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید استانتور استانبول تابستان 97بول مرکز خرید زورلو می باشد که دارای 120 فروشگاه با انواعتور استانبول خرداد 97 برند های روز دنیا است که با قیمتی نسبتا گران در خدمت مسافرین و گردشگران تور استانبول می باشد. مجموعه زورلو جمعی از مرکز خرید، هتل و ادرات و همچنین مرکزی برای نمایش هنرهای نمایشتور استانبول بهار 97ی می باشد. 

در مرکز خرید زورلو انواع رستوران های محلی و بین المللی با سرو غذاهای اصیتور استانبول اردیبهشت 97ل ترکی و خارجی موجود می باشد. همچنین این مرکز خرید دارای بهترین سالن های کنسرت و تئاتر است. مسافرین عزیز میتور استانبول اردیبهشت 97 توانند در زورلو بهترین ها را خریداری نمایند.

 

مرکز خرید زورلو استانبول

 

مرکز خرید زورلو استانبول

 


مرکز خرید پالادیوم استانبول

یکی از برجسته ترین مراتور استانبول تابستان 97کز خرید استانبول که مرکزی برای تمامی برند های روز دنیا و ترکیه می باشد، پالادیوم است که با متور استانبول اردیبهشت 97عماری شیشه ای خود بسیار متمایز است. در این مرکز خرید که در سال 2008 افتتاح گردیده در 5 طبقه با بیش از 190 فروشگاه میزبان مسافرین و گردشگران تور استانبول خواهد بود. همچنین در پالادیوم بیش از 20 سالن سینما و رستوران وجود دارد که انواع غذاهای اصتور استانبول خرداد 97یل ترکی و بین المللی را سرو می کند. 

گفتنی است که این مرکز خرید جز لوکس ترین و وسیع تتور استانبول بهار 97رین مراکز خرید استانبول میباشد.

 

 

مرکز خرید پالادیوم استانبول

 

مرکز خرید پالادیوم استانبول

 


مرکز خرید آکمرکز استانبول

یکی از بهترین مراکز خریتور استانبول خرداد 97د استانبول که در منطقه ی اتیلر واقع شده است، آکمرکز نام دارد که این مرکزتور استانبول اردیبهشت 97 خرید در سال 1995 بهترین مرکز خرید در سطح جهان بود. در این فروشگاه انواع غرفه های پوشاک مردانه، زنانه و کودکان، انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم بازی کودکان و ... وجود دارد. 

در مرکز خرید آکمتور استانبول تابستان 97رکز انواع رستوران های بزرگ با انواع غذاهای رنگارنگ وجود دارد که مسافرین عزیز تور استانبول می توانند در کنار خرید خود از غذاهای لذیذ و با کیفیت نیز بهره ببرند.تور استانبول بهار 97

 

 

مرکز خرید آکمرکز استانبول

 

مرکز خرید آکمرکز استانبول

 


مراکز خرید استانبول

شنبه 19 اسفند 1396 01:08 ب.ظ

استانبول مال ترکیه

یکی از تفریحات اصلی در سفر به ترکیه رفتن به تور استانبول بهار 97 مراکز خرید و خرید کردن است. یکی از بزرگ ترین مراکز خرید استانبول که خانه ی برترین برند ها و مدل های روز دنیا ست، استانبول مال است. این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه ها،شهربازی سرپوشیده، هتل وحشت و رستورانی بزرگ با  تور استانبول فروردین 97سرو انواع غذاهای ترکیه و بین المللی را داراست. از استانبول مال به عنوان مرکز تفریحی نیز یاد می کنند. 

همچنین این مرکز خرید دارای سالن های بزرگ سینما و تئاتر با ظرفیتی بسیار خوب است. گفتنی است که استانبول مال دارای برترین جوایز بین المللی و خاورمیانه استتور استانبول خرداد 97. مسافرین عزیز تور استانبول می توانند در این مرکز خرید هم به خرید مایحتاج و هتور استانبول اردیبهشت 97م تفریح بپردازند.

 

 

استانبول مال ترکیه

 

استانبول مال ترکیه

 


ایستینیه پارک استانبول

استانبول به دلیل مراکز خرید خوب و مدرنی که دارد هر تور استانبول بهار 97 ساله مسافرین زیادبی را به خود جذب می کند. یکی از بهترین مرکز خرید های اتور استانبول اردیبهشت 97ستانبول، مرکز خرید ایستینیه پارک است. ایستینیه پارک به دلیل معماری خاص و مدرنی که دارد بسیار مورد توجه مسافرینتور استانبول قرار دارد. در این مرکز خرید بیش از 300 فروشگاه با برند های روز دنیا و ترکیه تور استانبول خرداد 97 وجود دارد همچنین در این فروشگاه اولین سالن سینمایی IMAX ترکیه نیز وجود دارد.

در ایستینیه پارک بیش از 80 رستوران تور استانبول فروردین 97 با سرو غذاهای ترکی و بین المللی نیز وجود دارد. مسافرین عزیتور استانبول فروردین 97ز می توانند برا خرید مایحتاج و تفریح به این مرکز خرید مراجعه نمایند.

 

 

 ایستینیه پارک استانبول

 

ایستینیه پارک استانبول

 


مرکز خرید جواهیر استانبول

یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید جواهیر است که ششمیتور استانبول بهار 97ن مرکز خرید بزرگ دنیاست. در 6 طبقه بیش از 300 فروشگاه با عرضه بهترتور استانبول اردیبهشت 97ین برند های روز دنیا با قیمتی نسبتا مناسب در هدمت مسافرین تور استانبول می باشد. 

جواهیر استانبول علاوه بر اینکه یک مرکز خرید می باشد تور استانبول فروردین 97 به عنوان مرکز تفریحی نیز به شمار می رود به این گونه که 12 سالن سینما و تئاتر، سالن بازی برای کودکان، رستوران ها با سرو انواع غذاهای ترکی و بین المللی را داراست. مسافرین عزیز می توانند با مراجعه به این مجتمع تجاری تمامی مایحتاج خود را با بهترین کیفیت خریداری نمایند. 

 

مرکز خرید جواهیر استانبول

 

مرکز خرید جواهیر استانبول

 


مرکز خرید اولیویوم استانبول

یکی از مراکز خرید بزرگ و مدتور استانبول بهار 97رن استانبول، مرکز خرید اولیویوم می باشد که اکثر اجناس فصول گذشته را با قیمتی مناسب به عرضه می رساند. در این مرکتور استانبول اردیبهشت 97ز خرید انواع برند ها و مارک های روز دنیا در بیش از 150 فروشگاه موجود می باشد. مسافرین تور استانبول می توانند تمامی خرید های خود را از این مرکز خرید انجام دهند. 

همچنین از ویژگی های این مرکز خرید 6 سالن سینما، چندین رستوران با سرو انواع غذاهای ترکی تور استانبول فروردین 97 و بین المللی و سالن بازی برای کودکان و .... می باشد.

 

 

مرکز خرید اولیویوم استانبول

 

مرکز خرید اولیویوم استانبول

 


هتل های مدرن آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 01:04 ب.ظ

هتل گلوریا سرنیتی آنتالیا

هتل گلوریا سرنیتی آنتالیا یکی از هتل های بسیارتور آنتالیا خرداد 97 معروف و 5 ستاره منطقه بلک آنتالیا می باشد.این هتل در مجموع دارای 369 بسیار لوکس می باشد تمامی اتاق ها دارای بالکن، تهویه مطبوع، مینی‌بار، صندوق امانات و ... می باشد. در این هتل چند رستوران و چند اسنک بار نیز موجود است که شما مسافران تور آنتالیا می توانید اسنک های بسیار لذیذ و غذاهای اروپایی مورد عتور آنتالیا اردیبهشت 97لاقه خود را نوش جان نمایید.لازم به ذکر است که این هتل خدمات و امتور آنتالیا فروردین 97کانات UALL را به مسافران هتل آنتالیا خود ارائه می دهد.امکانات و خدمات هتل شامل:باشگاه بدنسازی، خدمات زیبایی، سونا و استخر روباز و سرپوشیده از جمله فعالیت‌های شبانه این هتل می‌توان به زمین تنیس، بولینگ، اتاق بازی و ... نیز اشاره نمود.فاصله هتور آنتالیا تابستان 97تل تا فرودگاه آنتالیا 40 کیلومتر می باشد.برای رزرو هتل های آنتالیا با شماره های ذکر شده در داخل پکیج ها تماس بگیرید.

هتل گلوریا سرنیتی آنتالیا

هتل گلوریا سرنیتی آنتالیا

هتل گلوریا سرنیتی آنتالیا

 


هتل گرند هابر آنتالیا

هتل گرند هابر آنتالیا یکی از هتل های 5 ستاتور آنتالیا خرداد 97ره آنتالیا می باشد و در منطقه کمر لارا واقع شده است.این هتل دارای 309 اتاق بسیار لوکس و با امکانات و خدمات رفاهی بسیار ویژه برا مسافران تور آنتالیا در نظر گرفته شده است.در داخل این هتل سه رستوران بسیار عالی موجود است که آمادتور آنتالیا اردیبهشت 97ه سرور صبحانه ، ناهار و شام از شما مسافران تور آنتالیا می باشد.امکانات هتل گرند هابر:فوتبال، استخر ، ورزش های آبی، مرکز تناسب اندام،حمام ترکی، سونا، خدمات زیبایی پوست و صورت، ماساژ و سالن بدنسازی را نیز می‌توانید در مرکز SPA مجهز هتل بیابید.لذا تور آنتالیا تابستان 97فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی  آنتالیا 60 کیلومتر و تا  مرکز شهر 46 کیلومتر فاصله دارد.باتور آنتالیا فروردین 97 اقامت در این هتل از خدمات UALL این هتل بهره مند شوید.

هتل گرند هابر آنتالیا

هتل گرند هابر آنتالیا

 


هتل گاون کاو آنتالیا

هتل گاون کاو آنتالیا یکی از بهترین و معروفترین هتل های سه ستاره آنتالیا می باشد.امکانات هتل شامل: رستوران،ترانسفر فرودگاه،تور آنتالیا اردیبهشت 97ورزش های آبی،پارکینگ و سیستم تهویه مطبوع،اتاق های پاک و بدون سیگار،اینترنت رایگان،خدمات خانه داری،تور آنتالیا تابستان 97امکانات باربیکیو

مسافران تور آنتالیا می توانند در رستوران هتتور آنتالیا خرداد 97ل انواع غذاهای لذیذ و بین المللی را نوش جان نمایند.باتور آنتالیا فروردین 97 اقامت در این هتل سفری خوش را کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

هتل
 گاون کاو آنتالیا

هتل گاون کاو آنتالیا

 


بهترین تفریحات آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 01:00 ب.ظ

آبشار دودن آنتالیا

در 28 کیلومتری جاده تور آنتالیا خرداد 97 قدیم آنتالیا-بوردور آبشاری زیبا واقع شده است که بسقیمت تور آنتالیا یار دیدنی و لذت بخش است. آبشار دودن از دو چشمه جوشان پیتور آنتالیا اردیبهشت 97نارباشی در منطقه گوزلر سرچشمه می گیرد. 

این آبشار  پستور آنتالیا تابستان 97 از طی مسیری 14 کیلومتری از گودالی به نام وارساک جاری شده و پس از یک جریان کوتاه مجدد از طرف دیگر به گودال متور آنتالیا فروردین 97ی ریزد. انتهای مسیر آب آبشار دودن به دریای مدیترانه ختم می شود. به مسافرین تور آنتالیا پیشنهاد می شود حتما از این آبشار زیبا دیدن کنند.

 

  

 آبشار دودن آنتالیا

 

آبشار دودن آنتالیا

 


پارک ملی درهٔ کوپرولو

در 92 کیلومتری آنتالیا تنگه ای وجودتور آنتالیا خرداد 97 دارد که که طول آن 14 کیلومتر و عمق آن به 400 متر می باشد. این تنگه در پارک جنگلی و ملقیمت تور آنتالیای آنتالیا واقع شده است. در این تنگه انواع حیواناتی همچون آهو، خرگوش، تور آنتالیا اردیبهشت 97خرس، گرگ و ... وجو دارد و پوشش گیاهی آن بی نظیر است. 

در کنار این تنگه تور آنتالیا فروردین 97رودحانه کوپرو امتداد یافته که دارای انواع آبزیان همچون ماهی قزل آلا است که باعث شده انواع رستوران های دریایی برای پذیرایی از مهمانانتور آنتالیا در این نطقه دایر شود. گفتنی است که این منطقه یکی از بهترین مناطق آنتالیا برای قایق سواری می باشد. مسافرینی که علاقه مند به طتور آنتالیا تابستان 97بیعت گردی و همچنین قایق سواری هستند حتما از این جای بکر دیدن قیمت تور آنتالیاکنند.

 

 

پارک ملی درهٔ کوپرولو

 

پارک ملی درهٔ کوپرولو

 


چتربازی در آنتالیا

مسافرین عزیز تور آنتالیا که علاقه مند بتور آنتالیا خرداد 97ه تجربه های مهیج هستند می توانند در سفر خود به آنتالیا چتربازی را تجربه کنند. در ارتفاع 700 متری از سطح زمین با آمقیمت تور آنتالیاوزش هایی که از قبل مربیان داده اند می توانید آسمان زیبای آنتالیا را تماشا کنید. این تفریح یکی از بهتتور آنتالیا اردیبهشت 97رین تفریحات آنتالیا می باشد. که به مدت 30 دقیقه می توان در آسمان معلق بود. لازم به ذکر است مسافرین عزیز قبل از پرتور آنتالیا تابستان 97واز حتما از پوشش مناسب برخوردار باشند و همچنین از کرم ضد آفتاب نیز استفاده کنند.تور آنتالیا فروردین 97

 

چتربازی در آنتالیا

 

چتربازی در آنتالیا

 


جاذبه های توریستی آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 12:56 ب.ظ

برج ساعت آنتالیا

 یکی از تور آنتالیا خرداد 97جاذبه های گردشگری زیبا در اکثر شهر های دنیا برج ساعت است که شهر آنتالیا نیز جز این شهرهاست. شهر آنتالیا در گذشته دارای 80 برج بود که امروزه فقط برج ساعت سالم باقی مانده است و جز زیباترین میراث فرهتور آنتالیا اردیبهشت 97نگی این شهر شده است. برج ساعت نماد اقتدار و پایداری این شهر می باشد کتور آنتالیا فروردین 97ه در میدان کاله کاپیسی واقع است.  در مجاورت این برج دو پارک آتاتورک و کاراعلی اوقلو وجود دارد که با گل های زیبا و رنگارنگ خود جلا و چشم اندازی زیباتور آنتالیا بهار 97 به برج بخشیده است. همچنین در کنار برج آب نمایی وجود دارد که در شب ها بین ساعت 9:30 تا 10 رقص آب برگزار میشود که بسیار دیدنی و لذت بخش است.

عکس گرفتن در کنار این برج را به گردشگران تور آنتالیا پیشنهاد می شود که خاطره ای زیبا و به یادماندنی به جای خواهد گذاشت.

 

 

برج ساعت آنتالیا

 

برج ساعت آنتالیا

 


قلعه رومیان آنتالیا

یکی از آثار تاریخی به جای ماتور آنتالیا خرداد 97نده در شهر تاریخی آنتالیا قلعه رتور آنتالیا اردیبهشت 97ومیان می باشد که در پارکی نزدیک سواحل مدیترانه قرار گرفته است. در قرن دوم میلادی توسط رومیان به منظور دیدبانی و فانوس دریایی ساخته شد اماامروزه تبدیل به یکی از جاهای دیدنی وجذاب شهر آنتالیا شده است. برج رومیان به طول 14 متر ارتفاع دارد. که تصویری پانوروما و زیبا از شهر می دهد و تماشا کردن غرتور آنتالیا فروردین 97وب خورشید از این نقطه بسیار جذاب و دیدنی است. برای علاقه مندان به عکاسی بسیار مکان مناسبی می باشد.

در اطراف این قلعه رستوران و کافه های متنوع وتور آنتالیا بهار 97 همچنین مراکز خرید برای مسافرین عزیر تور آنتالیا وجود دارد تا سفری به یادماندنی را تجربه کنند.

 

قلعه رومیان آنتالیا

 


شهر تاریخی آسپندوس آنتالیا

در قرن دوم و سوم میلادی رومیاتور آنتالیا خرداد 97ن باستان در شهر آسپندوس سالن تئاتری را با نام خود شهر بنا کردند که ظرفیتی 15000 نفره داشت. شهر آسپندوس در 47 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. آنتالیا به عنوان شهری با قدمت تاریخی هر ساله میلیون ها توریست رتور آنتالیا فروردین 97ا به خود جذب متور آنتالیا اردیبهشت 97ی کند یکی از این مکان های زیبای این شهر همین آمفی تئاتر آسپندوس است که امروزه چیزی جز خرابه باقی نمانده است اما همچنان بسیار باشکوه و دیدنی است که قطعا به مسافرین عزیز تور آنتالیا بازدید از این آثار تاریخی توصیه و پیشنهاد تور آنتالیا بهار 97 می شود.

 

شهر تاریخی آسپندوس آنتالیا

 

شهر تاریخی آسپندوس آنتالیا

 


دیدنی های آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 12:52 ب.ظ

سواحل بلک

آنتالیا یکی از زیباترین شهرقیمت تور آنتالیاهای کشور ترکیه است که بهترین مکان برای گذراندن تعطیلات نرخ ویژه تور آنتالیاو اوقات فراغت است. یکی از شهرهای آنتالیا شهر بلک است که در نزدیکی آن قرار دارد. شهر بلک دارای آب و هوایی عالی است و دارای هتل های 5 ستاره مدرن و زمین های گلف بسیار و همچنین نزدیک مکان های تاریخی همچون آسپندوس و پرگه می باشد که بهترین گزینه برای مسافرینتور آنتالیا است.

این شهر دارای جنگل های کاج و ساحل ماسه ای می باشد که باعث شده است متمایز و تور آنتالیا تابستان 97ویژه به حساب آید. از امکانات این شهر تور آنتالیا بهار 97می توان به 32 هتل مجلل و لوکس، 5 زمین گلف مجهز، زمین های تنیس، مناطتور آنتالیا فروردین 97ق بازی، مراکز بهداشت و تناسب اندام کامل و استخر و خدمات گردشگری و توریستی اشاره کرد.

 

 سواحل بلک

 

سواحل بلک

 


 سواحل لارا و کنتیالتی

در شهر آنتالیا دو ساحل زیبا وجود داقیمت تور آنتالیارد که یکی از آنها ساحل لارا است. مردم ترکیه ساحل لارا، به لارا پالجی متور آنتالیا تابستان 97یشناسند که دارای سواحل مدیترانه ای شفاف و زیبا و تمیز است که دارای امکاناتی نظیر سواحل شنی و سنگریزه ای، انواع پلاژها و رستوران ها با سرو انواع غذاهای سنتی ترکیه، مراکز تفریحی، باشگاه، صندلی ساحلی همراه با چتر، قایق سواری و... می باشد.این ساحل در 6 کیلومتری شرق آنتالیا قرار گرفته انرخ ویژه تور آنتالیاست.

یکی دیگر از دو ساحل آنتالیا، ستور آنتالیا فروردین 97احل کنتیالتی است که دارای پارک آبی هیجان انگیز و جالب و پر از انواع وسابل بازی آبی است. همچنین دارای استخری از دلفین هاست که با نمایش خود مسافرین تور آنتالیا را سرگرم کرده و سفری خاطره انگیز را برای آنها رقم می رند.

این ساحل شهری کوچک دارد که ماکتی مینیاتوری از شهر ترتور آنتالیا بهار 97کیه به اندازه 25 برابر کوچکتر  است. 

 

 سواحل لارا و کنتیالتی

 

 


اسکله قدیمی آنتالیا

خلیجی زیبا در شهر آنتالیا که در گذشته قلب اقتصاقیمت تور آنتالیاد این شهر محسوبنرخ ویژه تور آنتالیا می شد. این اسکله ی زیبا در سواحل زیبای دریای مدیترانه واقع شده است که محل برنامه ریزی و مدیریت تورهای آبی و قایق ها در شهر ساحلی آنتالیا است. این اسکله دارای مغازه های متنوع و رستوراتور آنتالیا تابستان 97ن ها و کافه هاس تا میزبان مسافرین تور آنتالیاباشند و آنها اوقات خوشی را در این شهر بگذرانند. تماشا کردن غروب خورشید در پس صخره های بزرگی که شهر را احاطه کتور آنتالیا بهار 97رده است بسیار لذت بخش است.

 

اسکله قدیمی آنتالیا

 

اسکله قدیمی آنتالیا

 


بهترین هتل های آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 12:48 ب.ظ

هتل باروت لارا آنتالیا

این هتل بسیقیمت تور آنتالیاار زیبا و لوکس در منطقه لارا واقع شده است. مهمانان عزیز تور آنتالیا که به دنبال هتلی با امکانات مناسب و خدمات بسیار عالی می باشند. از ویژگی هایی که این هتل را از سایر هتل های دیگر متمایز ساخته است وجود 8 رستوران مجزا که هر تور لحظه آخری آنتالیاکدام آماده سرو انواع غذاها برای شما مهمانان عزیز تور آنتالیا می باشد. این هتل تا فرودگاه 10 کیلومتر فاصله دارد. مهمانان عزیز تور آنتالیا می توانند در رستوران های این هتل انواع غذاهای فرنگی و ترکی و محلی را میل نمایند.

امکانات هتل باروت لارا آتور آنتالیا فروردین 97نتالیا: پذیرش ۲۴ ساعته، تهویه‌ی مطبوع در فضاهای عمومی، صندوق امانات، صرافی، آسانسور، تعدادی بار، قنادی، چندین رستوران با تهویه‌ی مطبوع و صندلی کودک، باجه‌ی روزنامه، فروشگاه، آرایشگاه، کلاب، شبکه‌ی اینترنت عمومی، سینما، زمین بازی، کلاب کودکان، پارکینگ.تور آنتالیا بهار 97

با هتل آنتالیا همراه شوید تا در این هتل بتور آنتالیا تابستان 97سیار زیبا و لوکس لحظات آرام و خوشی را سپری کنید.

 

هتل باروت لارا آنتالیا

 

هتل باروت لارا آنتالیا

 


هتل دلفین امپریال آنتالیا

این هتل یکی از هتل هایقیمت تور آنتالیا 5 ستاره آنتالیا می باشد که در منطقه لارا واقع شده است. این هتل یکی از هتل های Uall  آنتالیا می باشد که خدمات بسیار عتور آنتالیا بهار 97الی و ویژه ایی را به میهمانان تور آنتالیا ارائه می دهد. این هتل دارای 650 اتاق بسیار زیبا و طراحیتور لحظه آخری آنتالیا بسیار لوکس می باشد. گردشگران می توانند با کمی پیاده روی به مرکز خرید Terra City رفته و لباس های برند و مارک دیدن نمایند. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی 10کیلومتر می باشد.

امکانات هتل دلفین امپریال: استخر رو باز، استخر سرپوشیده و سرسره‌های آبی، استخر مخصوص کودکان، زمین بازی، باشگاه کودکان و نمایش، مرکز SPA، حمام ترکی، جکوزی، اتاق بخار، سونا (به صورت رایگان)، ماساژ (با هزینه)، مرکز تناسب اندام و بدنسازی بسیار مجهز، بسکتبال، تور آنتالیا فروردین 97والیبال ساحلی، تنیس و مینی فوتبال، نمایش‌های زیبا و متنوع، موزیک زنده در لابی بسیار بزرگ هتل، ارائه ۲۴ ساعته سرویس در اتاق، اینترنت در اتاق‌ها، بولینگ، اتاق بازی، بیلیارد،ورزش‌های موتوری.

مهمانان عزیز تور آنتالیا می توانند در رستورانتور آنتالیا تابستان 97 هتل که آماده سرو انواع غذاهای اروپایی و ترکی غذای مورد علاقه خود رامیل نمایند. با هتل آنتالیا همراه شوید تا در این هتل بسیار زیبا لحظات خوشی را کنار عزیزانتان سپری کنید.

 

 

هتل دلفین امپریال آنتالیا

 

هتل دلفین امپریال آنتالیا 

 


هتل کمر دریم آنتالیا

هتل کمر دریم در منطقه کمر واقع قیمت تور آنتالیاشده است. فاصله هتل تا دریای ساحلی اندک می باشد و این یکی ازتور لحظه آخری آنتالیا ویژگی های این هتل می باشد.فاصتور آنتالیا بهار 97له هتل تا فرودگاه آنتالیا 55 کیلومتر می باشد.گردشگران تور آنتالیا که علاقه زیادی به دیدن جاذبه های گردشگری آنتالیا دارند می توانند از دروازه هادیان که فاصله کمی با هتل دارد دیدن نمایند.از امکانات و خدمات رفاهی هتل : ستور آنتالیا فروردین 97رویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حراتور آنتالیا تابستان 97رتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی  ، یخچال ، مینی بار و ...

مهمانان عزیز هتل های آنتالیا می توانند در این هتل 4 ستاره که خدمات ویژه ایی را به مهمانان خود ارائه می دهدلحظات دلنشین و خوشی را کنار عزیرانتان تجتور آنتالیا فروردین 97ربه نمایید.

هتل کمر دریم آنتالیا

هتل کمر دریم آنتالیا

هتل کمر دریم آنتالیا

هتل کمر دریم آنتالیا


هتل آتان پارک آنتالیا

این هتل یکی از هتل های 3 ستاره آنتالیا می باشد.گردشگران تور آنتالیا که قیمت هتل برایشان حائز قیمت تور آنتالیااهمیت است این هتل گزینه مناسبی است.فاصلهتور آنتالیا بهار 97 هتل تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 15 کیلومتر می باشد.مهمانان عزیز هتل های آنتالیا می توانند از داخل اتاق ها  منظره زیبای دریا را تماشا کنند و در نهایت آرامش استراحت نمایند.

امکانات هتل : بوفه صبحانه ، استخر روباز سیستم امنیتی ، پذیرش شبانه روزی ، پارکینگ رایگان ، خدمات پزشکیتور لحظه آخری آنتالیا ، امکان نوشیدن قهوه و چای در مکان های عمومی ، لاندری ، خشکشوئی

با تور آنتالیا همراه شوید تا دراین هتل بسیار زیبا و قیمت مناسب سفری خوش و خاطره انگیز را تتور آنتالیا تابستان 97جربه نمایید.

هتل آتان پارک آنتالیا

هتل آتان پارک آنتالیا

هتل آتان پارک آنتالیا

هتل آتان پارک آنتالیا


هتل های لوکس آنتالیا

شنبه 19 اسفند 1396 12:43 ب.ظ

هتل آکرا باروت آنتالیا

این هتل یکی از هتل های 5 ستاره آنتالیتور آنتالیا خرداد 97ا است که بسیار زیبا و لوکس می باشد. در گذشته نام این هتل ددمان بوده و پس از باز سازی نام تور آنتالیا فروردین 97آن تغییر یافت. هتل آکرا باروت تا فرودگاه بین المللی 15 کیلومتر فاصله دارد. رستوران این هتل انواع غذاهای ترکی و ایتتور آنتالیا اردیبهشت 97الیایی و اسنک هایی بسیار لذیذ که آماده سرو برای مهمانان تور آنتالیا می باشد. 

امکانات هتل آکرا باروت آنتالیا: باربیکیو، پارکینگ رایگان، کافی شاپ، 4 رتور آنتالیا تابستان 97ستوران، اتاق کودکان، فروشگاه، اینترنت رایگان، روزنامه، خشکشویی، کتابخانه، سالتور آنتالیا بهار 97ن بدنسازی، استخر روباز، تنیس، سونا، ماساژ، استخر اختصاصی، اسپا.

برای رزرو هتل آنتالیا با شماره های 88530609 - 42632 و 88546399 - 41938 تماس بگیرید.

 

 

هتل آکرا باروت آنتالیا

 

هتل آکرا باروت آنتالیا

 


هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

این هتل یکی از هتل های تور آنتالیا خرداد 975 ستاره آنتالیا می باشد که در منطقه بلک واقع شده است.خدمات رفاهی که این هتل در اختیار مهمانان تور آنتالیا قرار می دهد شامل تورهای گردشگری ،نگهداری از کودکان و همچنین ترانسفر فرودگاهی می باشد.مهمانان عزیز تور آنتالیا اردیبهشت 97تور آنتالیا می توانند از رستوران این هتل که آماده سرو انوع غذاهای ترکی و فرنگی و در یایی می باشند صرف نمایند و نهایت لذت را ببرند.این هتل تا فرودگاه بین امللی 45 دقیقه فاصله دارد. گردشگران عزیز تور آنتالیا می توانند در کنار جنگل های طبیعی کاج، دریای مدیترانه و رودخانه زیبای Besgoz لحظات آرام و خوشی را کنار عزیزانتان سپری کنتور آنتالیا فروردین 97ید. امکانات هتل:تفریحگاه مناسب بازی کودکان، استخر کودکان، کنتور آنتالیا بهار 97سرت های زنده در شب، باشگاه شبانه، باشگاه کودکان و نوجوانان، ،بوفه، پارکینگ اختصاصی، صبحانه رایگان، تجهیزات میزبانی از جلسات کاری و کنتور آنتالیا تابستان 97فرانس های تجاری واینترنت بیسیم رایگان می باشد.

برای رزرو هتل آنتالیا با شماره های 88530609 - 42632 و 88546399 - 41938 تماس بگیرید.

 

 

هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا 

 


هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا

از بهترین و لوکس ترین هتل های آنتالیا می تور آنتالیا خرداد 97توان به هتل رویال هالیدی اشاره نمود. این هتل بسیار زیبا و لوکس دارای طراحی دیزاین بسیار عالی می باشد که مورد توجه گردشگران تور آنتالیا قرار گرفته است. این هتل بسیار زیبا به ایستگاه های مترو و مراکز خرید بسیار نزدیک می باشد.

امکانات هتل: رستوران و بار، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونا و جکوزی، ماساژ، سالن کنفرانس، استخر روباز، حمام ترکی، زمین تنیس، خدماتتور آنتالیا بهار 97 پرینت و فکس، صرافی، پارکینگ، لاندری، فروشگاه، سرویس درمانی، ستور آنتالیا اردیبهشت 97الن بازیف سرویس ترانسفر، میز بیلیارد، بوفه صبحانه.

فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی 15 کیلومتر می باشد با تور آنتالیا همراه شوید تا در این هتل بسیار زیبا از استخر فضای باتور آنتالیا فروردین 97ز با سرسره های آبی و تفرجگاه تفریحی نهایت لذت را ببرید.

برای رزرو هتل آنتالیا با شماره های 88530609 - 42632 و 88546399 - 41938 تماس بگیرتور آنتالیا تابستان 97ید.

 

 

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا

 

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا

 


هتل کروانسرای کوندو آنتالیا

هتل کروانسرای کوندو آنتالیا از بهترین و زیباترین هتل هتور آنتالیا خرداد 97ای آنتالیا می باشد که تا مرکز شهر با 27 کیلومتر فاصله دارد.گردشگرانتور آنتالیا که علاقه به ورزش هایی مانند: قایقرانی, غواصی, و پاراسیلینگ استفاده نمایید و وقت گذرانی کنند. شما گردشگرانتور آنتالیا می توانید در اتاق های رو به دریا لحظات آرام و استراحتی عمیق را تجربه نمایید.

امکانات هتل کروانسرای کوندو :استخر روباز, استخر سرپوشیده, سرگرمی های آبی, پارک آبی , استخر کودکان , سرسره آبی ، ساحل اختصاصی , دارت , بیلیارد , پینگ پنگ , زمین فوتبال , باشگاه بدنسازی , سونا , تور آنتالیا اردیبهشت 97جکوزی , ماساژ , حمام ترکیتور آنتالیا فروردین 97

مهمانان عزیز هتل های آنتالیا می توانند از تمامی امکانات این هتل استفاده نموده و اوقات خوشی را سپری کنند.فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی 1تور آنتالیا تابستان 976 کیلومتر می باشد.در رستور آنتالیا بهار 97توران اصلی هتل هرشب یک نوع غذای مکزیکی و ایتالیایی و .. آماده سرو از شما مهمانان هتل آنتالیا می باشد.

هتل کروانسرای کوندو آنتالیا

هتل کروانسرای کوندو آنتالیا

هتل کروانسرای کوندو آنتالیا

هتل کروانسرای کوندو آنتالیا


هتل های دو ستاره کیش

شنبه 19 اسفند 1396 12:39 ب.ظ

هتل پانیذ کیش

هتل پانیذ کیش یکی از هتل هاتور کیش تابستان 97ی 2 ستاره جزیره است. این هتل درست در مقابل بازار مروارید قرار دارد و به بازارهایی نظیر زیتون، هایپر مارکت و مرکز تجاری بسیار نزدیک است و موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. هتل دارای 64 باب اتاق است که امکاناتی نظیر مینی بار غیر رایگان، صبحانه، سرویس فرتور کیش بهار 97نگی و تهویه مطبوعتور کیش اردیبهشت 97 دارد. رستوران هتل با منوی انتتور کیش فروردین 97خابی و ظرفیت 100 نفر انواع غذاهای ایرانی و دریایی را برای مهمانان تور کیش سرو می کند. هتل نزدیک به ساحل است و با چند دقیقه پیاده روی می توان به ساحل رسید. از دیگر امکانات هتل برای مسافران تور کیش می توان ترانسفر رایگان، لاندری، روم سرویس 24 ساعته، کافی شاپ، سالن کنفرانس، آنتن مرکزیتور لحظه آخری کیش و فضای سبز اشارتور کیش خرداد 97ه کرد.

 


هتل آرامش کیش

هتل 3 ستاره آرامش کیش در بلوار دریا جزیره واقع شده است. هتل نوساز اتور کیش خرداد 97ست و در سال 1390 ساخته شده است. دسترسی هتل به مراکز خرید جزیره بتور لحظه آخری کیشسیار خوب است به طوری که پیاده می توانید به بازارهای زیتون و ونوس برتور کیش تابستان 97وید. هم چنین در نزدیکی اسکله تفریحی جزیره قرار دارد. هتل دتور کیش بهار 97ر 4 طبقه ساخته شده و دارای 67 اتاق است که شامل اتاق های دو تا پنج تخته است و برای مهمانان تور کیش دارای امکانات اینترنت، صندوق امانات، صبحانه، سیستم تهویه، یخچال و تلویزیون هستند. رستوران هتل در طبقه اول قرار دارد و با ظرفیت 135 نفر و منویتور کیش فروردین 97 انتخابی انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند. هم چنتور کیش اردیبهشت 97ین کافی شاپگ هتل در لابی قرار دارد. از دیگر امکانات هتل برای مسافران تور کیش می توان به ترانسفر فرودگاهی رایکان، پارکینگ رایگان، فضای سبز، امکانات برای معلولین، روم سرویس، رنت ماشین، لاندری و پذیرش 24 ساعتتور کیش خرداد 97ه اشاره کرد.

 


 

هتل قاصدک کیش

هتل یک ستاره قاصدک کیش در بلواتور کیش تابستان 97ر دریا جزیره واقع شده است. هتل دارای اتاق های دو تا پنچ تخته است که برای مسافران تور کیش دارای امکانات یخچالتور لحظه آخری کیش، تلویزیون، سرویس ایرانی و اینترنت است. موقعیت مکانی هتل بسیار خوب است و بازار های جزیره تور کیش اردیبهشت 97کیش نظیر بازار زیتون، مرکز تجاری و بازار ونوس نزدیک است. هم چنین نزدیک دیدنی های کیش مانند اسکله تفریحی و پارک دلفینها قرار دارد. تمیزی اتاق ها، برخورد خوب کارکنان و قیمت ارزان هتل از جمله نکات مثبتی به شتور کیش بهار 97مار می رود که مورد توجه گردشگران تور کیش قرار گرفته است. از دتور کیش فروردین 97یگر امکانات هتل می توان لابی، رستوران، کافی شاپتور کیش خرداد 97، تاکسی سرویس و نمازخانه را نام برد.

 


هتل ستاره کیش

هتل 2 ستاره ستاره کیش در زمینی به مساحت 9640 متر و در میدان سیری واقع شده است. هتل به صورت هتل آپارتمان بوده و اقامت مهمانان تور کیش در ویلاهایی که در نوار ساحلی قرار دارند صورت می پذیرد. فاصله هتل تا مراکز ختور کیش تابستان 97رید مانند بازارهای پردیس 1 و 2 و هم چنین جاذبه هتور کیش اردیبهشت 97ای گردشگری مانند شهر باستانی حریره، پارک دلفینهتور کیش بهار 97ا و باغ پرندگان بسیاتور کیش فروردین 97ر کم است. در محوطه ی هتل آلاچیق هایی برای استراحت وجود دارند و هم چنین یک کافی شاپ رو باز کتور کیش خرداد 97ه در آن نوشیدنی و دسر های خوش طعم سرو می شود. از دیگ امکانات این هتل برای مسافران تور کیش می توان به رستوران، لابی، پارکینگ، فضای سبز، صندوق امتور لحظه آخری کیشانات و تاکسی سرویس اشاره کرد.

 

 


هتل آرامیس کیش

هتل 4 ستاره آرامیس کیش در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در بلوار رودکی کیش واقع تور کیش تابستان 97شده است. این تور کیش فروردین 97 هتل در موقعیت مکانی خوبی نسبت تور کیش بهار 97 به بازار ها و مراکز خرید نظیر بازار های پردیس 1 و 2، پانیذ و هایپر مارکت قرار دارد. هم چنین جاذبه ها و مناطق دیدنی کیش مانند پارک دلفینها، باغ پرندگان، شهر زیرزمینی کاریز و شهر باستانی حریره نزدیک است. هتل دارای 4 طبقه و 64 اتاق است که اتاق های دو تخته دبل، دو تخته توئین ، سه تخته و چهار تخته است که برای مهمانان تور کیش دارای امکانات مینی بار غیر رایگان، سرویس فرنگی، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت، صتور کیش اردیبهشت 97بحانه و صندوق امانات است. رستوران آرامیس واقع در لابی هتل با ظرفیت 200 نفر انواع غذاهای ایرانی خوشمزه را به صورت منوی انتخابی سرو می کند. دیگر امکانات ارائه شده به مسافران تور کیش عبارت از لابی، فضای سبز، پذیرش 24 ساعته، کافی شاپ تابتور کیش خرداد 97ستانه، کافی شاپ لابی، چایخاتور لحظه آخری کیشنه سنتی، پارکینگ رایگان، گشت سیاحتی جزیره و لاندری است.

 


هتل های خوب کیش

شنبه 19 اسفند 1396 12:35 ب.ظ

هتل دیدار کیش

هتل یک ستاره دیدار کیش در نزدیکی ساحل و اسکله میرمهنا بنا شده اتور لحظه آخری کیشست. هم چنین هتل در نزدیکی بازار عرب ها و مسجد جامع جزیره قرار دارد ول از مرکز شهر دور است. هتل به صورت ویلایی بنا شده و دارای 52 اتاق یک تا سه تخته است که برای مسافران تور کیش دارای امکانات یخچال، تلویزیون، سرویس ایرانی و اینترنت استنرخ تور کیش. هتل به تازگی بازسازی تور کیش بهار 97 شده است و ارائه خدمات برای مهمانان تور کیش به شکل بسیار بهتری از قبل انجام می گیرد. هتل داراتور کیش بهار 97ی امکانات دیگری از قبیل رستوران، کافی شاپ، گشت جزیره، لابی، حمل و نقل، نمازخانتور کیش تابستان 97ه و تاکسی سرویس است.

هتل دیدار کیش

هتل دیدار کیش

هتل دیدار کیش

 


هتل فرشتگان کیش

هتل یک ستاره فرشتگان کیش در میدان لاوان کیش و به دور از محدوده شهری واقع شده است. قیمت ارزان هتل یک تور لحظه آخری کیش سفر اقتصادی را برای مهمانان به همراه خواهد دانرخ تور کیششت. هتل دارای اتاق های دو تتور کیش بهار 97خته، سه تخته و چتور کیش بهار 97هار تخته است که برای مسافرانتور کیش دارای امکانات یخچال، تلویزیون، سرویس ایرانی و فرنگی، تهویه مطبوع و اینترنت رایگان است. فاصلع هتل با خودرو تا فرودگاه 8 دقیقه و تا پلاژ بانوان و آقایان 7 دقیقه است. از دیگر امکانات هتل برای مسافران تور کیش می توان به لابی، رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، لابی و  نمازخانه تور کیش تابستان 97اشاره کرد.

هتل فرشتگان کیش

هتل فرشتگان کیش

هتل فرشتگان کیش

 


هتل شباویز کیش

هتل 2 ستاره شباویز کیش در جنوب شرقی جزیره در ابتدای جاده جهان قرار دارد. هتل بسیار نزدیک به ساحل است و فاصله نسبتا کمی تا بازار های پردیس 1 و 2 و مرجنرخ تور کیشان دارد. این هتل دارای 81 اتاق دو تا پنج تخته است که دارای امتور کیش بهار 97کانات مینی بار غیر رایگان، اینترنت، سیستم تهویه مطبوع وتور لحظه آخری کیش صندوق امانات است. هتل دارای لوله کشی گاز است که امکان درست کردن غذا در اتاق ها را برای مهمانان فراهم کرده است. رستوران هتل با ظرفیت 50 نفر انواع غذاهای ایرانی را با منوی انتخابی و بوفه به مهمانانتور کیش ارائه می دهد. فضای سبز زتور کیش تابستان 97یبای هتل مکان بسیار مناسب و دنجی برای استراحت است. از دیگر امکانات هتل برای مسافران تور کیش می توان به پارکینگ رایگان، پذیرش 24 ساعته، کافی شاپ، ترانسفر فرودگاهی، مسیر دوچرخه سواری، اجاره ماشین، لاندری، صبحانه در اتاتور کیش بهار 97ق و خدمات گردشگری اشاره کرد.

هتل شباویز کیش

هتل شباویز کیش

هتل شباویز کیش

 


هتل خاتم کیش

هتل یک ستاره خاتم کیش در بلوار میر مهنا واقع شده استتور لحظه آخری کیش. هتل در نزدیکی بازار عربها قرار دارد. فاصله هتل تا ساحل بیست دقیقه اتور کیش بهار 97ست. هتل دارای 28 اتاق است که برای مهمانان تور کیش دارای امکانات یخچال، نرخ تور کیشتلویزیون، سرویس ایرانی و اینترنت است. هتل دارای فضای سبز زیبا و محیطی آرامتور کیش بهار 97 است که برای مهمانان تور کیش سفر دلپذیری را به ارمغان می آورد. از دیگر امکانات هتل می توان به رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، صندوق امتور کیش تابستان 97انات و لابی است.

 


هتل های کیش

شنبه 19 اسفند 1396 12:31 ب.ظ

هتل پالاس کیش

از جمله هتل های 5 ستاره کیش که با داشتن استخر روبازتور کیش فروردین 97 و سینما کاملا مجهز و مدرن باعث جذتور کیش تابستان 97ب بسیاری از گردشگران تور کیش شده است،هتل پالاس واقع در میدان داریوش می باشد.این هتل پانزده طبقه در یکی از بهترین مناطق کیش با دسترسی کاملا آسان به مراکز تفریحی کیش و جزو هتل های برتر بلیط تور کیشمنطقه به شمار می رودتور کیش بهار 97.امکانات و خدمات رفاهی ارائه شونده کاملا مطلوب و به طور قطع مورد رضایت تمامی مسافران تور کیش قرار خواهد گرفت.

هتل پالاس کیش

 


هتل فارابی کیش

هتل آپارتمان فارابی کیش یکی از هتل های دو ستاره جزیره است. این هتل در خیابان سنائی قرار دارد و به مراکز خرید جزیره و هم چتور کیش تابستان 97نین دریا بسیار نزدیک است. هتل دارای 136 واحد سوئیت استور کیش بهار 97ت که برای مسافران تور کیش دارای امکانات یخچال، تلویزیون، تلفن و تهویه مطبوع است. رستوران هتل غذاهای ایرانی سرو می کند و دارای دو کتور کیش فروردین 97افی شاپ است کهبلیط تور کیش دارای بیلیارد و کافی نت هستند. هتل برای مسافران تور کیش دارای امکانات دیگری نظیر ترانسفر فرودگاهی، گشت جزیره،‌ آرایشگاه آقایان، لاندری، خشکشویی و چایخانه سنتی اشاره کرد.

هتل فارابی کیش

هتل فارابی کیش

هتل فارابی کیش

 


هتل دریا کیش

هتل 2 ستاره دریا کیش در بلوار هرمز جزیره و روبروی پارک شهر جزیرتور کیش تابستان 97ه قرار دارد. هتل موقعیت مکانی خوبی دارد و به بازارهایی نظیر پانیذ و هایپر مارکت و هم چتور کیش فروردین 97نین مراکز تفریحی مانند کارتتور کیش بهار 97ینگ نزدیک است. هتل دارای 50 اتاق از انواع دو تا پنج تخته و سوئیت دوبلکس است که برای شما مسافرین تور کیش دارای امکانات صبحانه، کولر، اینترنت، تلفن و سرویس فرنگی را ارائه می دهند.رستوران هتل در کنار لابی واقع شده است و غذاهای ایرانی را سروبلیط تور کیش می کند.از دیگر امکانات هتل برای مسافران تور کیشترانسفر فرودگاهی، کافی شاپ، کافیتور کیش فروردین 97 نت، خشکشویی و تاکسی سرویس اشاره کرد.

هتل دریا کیش

هتل دریا کیش

 


هتل فانوس کیش

هتل 2 ستاره فانوس کیش در خیابان میرمهنا جزیره و در نزدیکی بازار عربها و ماهی فرتور کیش تابستان 97وشان قرار دارد. فاصله هتل تا فرودکاه حدود بیست دقیقه است اما برای رفع این مشکل بلیط تور کیشترانسفر فرودگاهی رایگان در نظر گرفته شده است. هم چنین هتل از مراکز خرید جزیره دور است و مسافران برای رفتن به این مراکز از تاکسی استور کیش بهار 97تفاده کنند. هتل در سال 1376 تاسیس شد و در سال 1389 با هدف خدمت رسانی بهتر به مسافران تور کیش بازسازی شد و امکاناتی نظیر باشگاه بیلیارد اضافه گردید. هتل دارای 40 اتاق شامل اتاق های 2 ، 3 و 4 تخته است. از دیگر امکانات هتل برای مهمانان تور کیش می توان به لابی، سالن ورزشی، رستوران، کافی شاپ، فضای سبز، صبحانه، خشکشویی و لاندرتور کیش فروردین 97ی اشاره کرد.

هتل فانوس کیش

هتل فانوس کیش

 


پارک های ساحلی جزیره کیش

شنبه 19 اسفند 1396 12:27 ب.ظ

پارک ساحلی سیمرغ کیش

در جنوب شرقی جزیره کیش و تور کیش تابستان 97در کنار هتل مارینا و دلفیناریوم، پارک ساحلی سیمرغ کیش واقع  شده است. این پارک زمینی به مساحت15 هزار متر مربتور کیش فروردین 97ع و به طول 300 متر در کنار ساحل ماسه ای خلیج زیبای فارسقرار گرفته است.در این پارک محوطه ای مخصوص بازی کودکان تور کیش خرداد 97نیز قرار داد که شامل پینگ پنگ، پیست اسکیت، مسیرهای پیاده روی، آبنما، سرویس بهداشتی و ایستگاه دوچرختور کیش اردیبهشت 97ه سواری میباشد.

آن دسته از مسافرین تور کیش که علاقه مند به تماشای غروب خورشید و عکاسی میباشند می تتور کیش بهار 97وانند از این پارک دیدن کنند.

 

پارک
 ساحلی سیمرغ کیش

 

 پارک
 ساحلی سیمرغ کیش

 


شهر تاریخی حریره کیش

در شمال جزیره کیش شهتور کیش تابستان 97ری تاریخی با قدمت 800 سال در نزدیکی مجموعه ورزشی المپیک واقع شده است. ازین شهر باستور کیش فروردین 97تانی فقط خرابه هایآن بجای مانده که تقریبا 120 هکتار وسعت دارد تور کیش اردیبهشت 97که نشانگر شهری آباد و پرجمعیت در گذشته بوده است. امروزه حجمی از سقف های سنگی، طاق ها و معماری است که برای بازدید مسافرین تور کیش قابل رویت است.
شهر باستانی حریره کیش در شهریور ماه سال 1376 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسید. از بقای بجاتور کیش خرداد 97ی مانده میتوان به این رسید که  بقایا به دوره اوایل اسلام و دوره ساسانیان بر میگردد. این شهر از سه مجموعه مجزا تشکیل شده است که عبارت اند از خانه اعیانی، بخش کارگاهی و صنعتی و مجموعه حمام که این مجموعه شاید به عنوان یکی از قدیمی ترین حمام های ایران بتور کیش بهار 97استان به شمار می آید.

 

 

 شهر تاریخی حریره کیش

 

شهر تاریخی حریره کیش

 


ساحل درختان نارگیل جزیره کیش

یکی از سواحل زیبا و دیدنی جزیره کیتور کیش تابستان 97ش، ساحل درختان نارگیل است که دارای 3000 درخت نارگیل با مساحتی به اندازه 3 هکتار می باشد که در قسمت شرقیجزیره کیش واقع شده است. این ساحل سرسبز و زیبا در نزدیکی پلاژ آقایان و اسکله بزرگ تفریحی قرار تور کیش خرداد 97گرفته و همچنین علاوه بر داشتن تعداد زیادی درختان نارگیل، درختان لور و آلاچیق های متنوع و متعدد در طول ساحل زیبایی این جزیره را دوچندان کرده است. این ساحل نقره فام جای مناسبی برای قدم زدن می باشد. همچنین تماشای غروب خورشید درتور کیش اردیبهشت 97 این ساحل  بستور کیش فروردین 97یار دلچسب خواهد بود.

گردشگران تور کیش که علاقه مند به قدم ردن و گرفتن آرامش هستند حتما این ساحل پیشنهاد می شتور کیش بهار 97ود.

 

ساحل درختان نارگیل جزیره کیش

 

ساحل درختان نارگیل جزیره کیش

 


آب انبار سنتی کیش

در ایران قدیم یکی از راه های نگه دتور کیش تابستان 97اری آب شیرین اب انبار ها بود که در معماری آن ها از بادگیرها استفاده می کردند تا در هوای گرم، آبی معتدل و خنک داشته باشند. امروزه با وجود اینکه آب های زیرزمینی و کاریز ها خشک شده است عملا کاربرد آب انبار ها نیز از بین رفته و محلیتور کیش خرداد 97 برای بازدید مسافرین و گردشگران تور کیش شده است. در سال 72 برای جمع آوری آب های سطحی یک  آب انبار دو قلو با 5 بادگیر با سبک معماری یزدی در محدوده شهر حریره جزیره کیش ساختند. جالب است کتور کیش اردیبهشت 97ه روزنه های موجود در گنبد آب انبار حکم تور کیش بهار 97دستگاه تهویه هوا را ایفا می کند. با توجه به اینکه امروز مسیر آب های سطحی تغییر یافته اتور کیش فروردین 97ست این آ ب انبار صرفا جهت بازدید کاربرد دارد. 

 

آب انبار سنتی کیش

 

آب انبار سنتی کیش

 


 • تعداد صفحات :2
 • 1  
 • 2  


آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات